שרותי גינוןמה אנו יכולים לעשות עבורך

צוות העובדים של גרין-לנד, הכולל עובדים ישראלים מנוסים, מציע עיצוב גנים, פיתוח, שיקום ותחזוקה במחירים סבירים בסיוע וליווי מקצועי של אגרונום תוך מיקוד בחסכון של מים. אנו ניצור ונתחזק את גנכם הקסום באזור מודיעין.

עיצוב ופיתוח גנים

גרין־לנד מעצבת ומפתחת גנים חדשים במטרה לספק ללקוחותיה שנים של הנאה ועליה של ערך הנכס. בעזרת שירותיהם של שני אדריכלי נוף מקצועיים. עם שנים של ניסיון בתכנון גנים באזור מודיעין, גרין־לנד שואפת לממש את חלום הגינה של כל לקוח. גרין-לנד מתמקדת במציאת דרכים למזער את השימוש במים. הן מסיבות סביבתיות וכדי לסייע ללקוחות לחסוך במים.

שדרוג גנים

ישנן תמיד דרכים חדשות כדי להפוך את הגן ליפה יותר, בריא יותר, וחסכוני יותר במים. גם גנים מתוכננים נוטים להשתנות עם הזמן, גרין- לנד יכולה למצוא דרכים כדי לשקם גנים שהתדרדרו. גרין־לנד יכולה לשדרג את הקיים על ידי הוספת/העתקת נופים, שינוי צמחים. תאורה, השקיה ועוד.

אחזקת גנים וטיפול במחלות

רוב החברות מתחזקות גנים על ידי כיסוח דשא. גרין-לנד עושה יותר. בכל פעם שטובי והגננים שלנו מבקרים בגינה. הם מחפשים דרכים נוספות כיצד להפוך את הגן שלכם ליפה יותר. בריא יותר, וחסכוני במים. שירותי תחזוקה כוללים זבול, ריסוס עצים חולים, טיפול בדשא וצמחים נגועים, ניכוש, גיזום. שינוי צמחים ועוד.

מערכות השקיה ממוחשבות

מערכות השקיה ממוחשבות הן אחת הדרכים היעילות ביותר לחסוך מים ולשמור על גינה בריאה. יש מגוון של מערכות השקיה ממוחשבות בשוק. חלקן עובדות באמצעות חשמל ביתי, וחלקן עובדות באמצעות סוללות. אחרי שנים של נסיון בהתקנת מערכות השקיה ממוחשבות, גרין־לנד תוכל למצוא את מערכת ההשקיה המתאימה ביותר לכל צרכי הלקוח ובהתאם לתקציב.

תאורת גן

יש יתרונות וחסרונות לשימוש במערכות תאורה במתח נמוך(V24־12) ובמתח גבוה V) 220). האילוצים הטכניים בתכנון והתקנה של מערכות מתח נמוך עלולים לגרום לבעיות לאלו העובדים ללא ניסיון. לגרין-לנד יש את הידע והנסיון במתן פתרונות טכניים בהבאת מערכת התאורה לתקן המקובל. בהתחשב בשנים של ניסיון בהתקנת מערכות תאורה לגינה, גרין-לנד תוכל למצוא את מערכת התאורה המתאימה ביותר לכל צרכי ותקציב הלקוח.

גיזום עצים

טיפולי העצים של גרין-לנד כוללים גיזום. דישון אורגני. אבחון מחלות. טיפול בחרקים ומזיקים, הבראת עצים. כריתה, ועוד. הצורך בגיזום עצים עולה מסיבות מגוונות: שיפור מבנה העץ. סיבות אסתטיות, הרחקה מחוטי חשמל גדרות ומבנים, פינוי שבילים או נתיבי מעבר. גיזום צריך להעשות על פי מטרה ספציפית מראש. כל חתך הוא פצע, וכל עלה שאובד מפחית את פוטנציאל הפוטוסינתזה. גיזום נכון תמיד צריך לעשות עם מינימום הסרה של רקמת חיים. לעיתים נדרשים טיפולים בכדי לשפר את סיכויי ההישרדות של העצים מנזקים הנגרמים מגורמים ביוטיים או א-ביוטיים. עצים חלשים וחולים עשויים להיות מותקפים על ידי מזיקים שונים. התזמון ושיטות הגיזום תלויים במטרת הטיפול וסוג העץ. לגרין-לנד ידע מעמיק כיצר לקבוע את הדרכים הטובות ביותר לטפל בעצים שלך.